This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Регистрация
Войти
Логин: Пароль: Автовход:
Пользователи
КЗ ЗСО І-ІІІ-ступенів "Успіх"
Новобогданівської сільської ради
Главная » Новости » Test category » Свято "Останнього дзвоника"

25 травня в Новобогданівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся останній дзвоник.

По всій країні, у всіх школах відбувся останній навчальний день навчального року, діти, вчителі і батьки святкують останній дзвоник. Вірші та пісні, привітання і побажання, останній танок випускників - звична річ, і в той же час унікальна, адже проводяться у всіх навчальних закладах по своєму. Для більшості учнів після канікул все почнеться спочатку - 1 вересня і за рік такий же випускний. А от в 11-класників, у випускників, все інакше. Це їх останній день в стінах рідної школи, де вони провели 11 років. До них особлива увага, їм більшість привітань, вони одні з найголовніших героїв сьогоднішнього свята. Першим з вітальним словом до учасників урочистого дійства звернувся директор школи Скороход Ганна Іванівна. Вона побажала випускникам, для яких цей день є особливо хвилюючим, зробити правильний вибір, обрати саме той вищий навчальний заклад і ту професію, яка буде до душі, допоможе реалізувати себе та стати успішним громадянином своєї держави.

У цей день школа по прощалася із учнями 11-го класу, які, в свою чергу, станцювали шкільний вальс та заспівали прощальну пісню.

А насамкінець запустили повітряні кульки в небо.

Скачать видео Скачать видео Скачать видео Скачать видео Скачать видео
Свято "Останнього дзвоника"

Прикрепленные файлы:
У вас нет прав для скачивания прикрепленных файлов
Автор: Admin
Категория: Test category
Просмотров: 301
Комментариев: 0