This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Регистрация
Войти
Логин: Пароль: Автовход:
Пользователи
КЗ ЗСО І-ІІІ-ступенів "Успіх"
Новобогданівської сільської ради
Главная » Статьи » Test category » Виховна робота

Виховна робота у 2017/2018 н.р.

Проблемною темою виховної роботи школи є "Впровадження особистісно-орієнтованих технологій виховання". Виховна робота з учнями будувалася за напрямками: ціннісне ставлення до себе; до сім'ї, родини, людей; особистості до суспільства і держави; до праці; до природи; до культури і мистецтва. Пріоритетним напрямком виховної роботи з учнями є громадянсько-патріотичне виховання: любов до Батьківщини, рідного краю, поваги до старшого покоління. Виховну роботу спрямовано на створення сприятливих умов для всебічного розвитку дітей, їх адаптації в соціумі, формування демократичного світогляду, ціннісних орієнтирів, засвоєння морально-етичних норм, сприйняття власної індивідуальності, впевненості в собі, на усвідомленому виборі саме здорового способу життя, через пропаганду духовних надбань українського народу, через заходи, спрямовані на виховання любові до рідної землі, на осмислення самовизначенні у виборі професії, та на співпраці з батьками, з закладами охорони здоров’я та громадськими організаціями.

Основні завдання виховної роботи на 2017-2018 навчальний рік: - контроль рівня патріотичне виховання учнів у класних колективах; - створення умов для учнів та вчителів для участі у шкільних та районних конкурсах; - активізація волонтерської роботи; - посилення контролю за відвідуванням учнів; - систематична підтримка зв'язку з батьками. Значну увагу приділяємо правовому вихованню, підвищенню рівня правової культури учнів, забезпеченню системного вивчення та дотримання учнями прав і обов'язків. Актуальним напрямком виховної роботи залишається формування в учнів навичок культури здоров'я, безпечної поведінки, уміння робити єдино правильний вибір на користь здорового способу життя, підвищення рівня їх інформованості з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, профілактики ВІЛ/СНІДу. Відповідно до річного плану школи на 2017-2018 навчальний рік, з метою виховання учнів в школі створено 9 гуртків, і відповідно охоплено гуртковою роботою 140 учнів – 37 %.

Гурток Декоративно-ужитковий Для учаників гуртка учні З-Б класу Тороп Марк та Десятерик Гліб провели матер клас з оригамі.

«Фізична досконалість»

Юні екологи

Соціальна підтримка дітей пільгових категорій, що навчаються у школі, проводиться згідно з діючим законодавством. На початок навчального року були підготовлені списки учнів пільгових категорій. Кількість дітей у них становить: 1. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування - 9 2. Багатодітні сім’ї - 54 3. Учні, які перебувають на обліку в школі (ВШПО) -1 4. Діти-інваліди 6 5. Діти з неповних сімей 35 Ці діти постійно перебувають у центрі уваги адміністрації школи. Також за бюджетний кошт діти позбавлені батьківського піклування щоденно отримували безкоштовне гаряче харчування у шкільній їдальні з розрахунку 7 грн. З опікунами дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування підтримується постійний Виховання учня в школі і сім’ї – щоденний нерозривний процес. Тому педагогічний колектив працює у співпраці з батьківським колективом з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку школяра. Батьки беруть активну участь у навчально-виховному процесі. Учні 1-4 класів забезпечуються безоплатним одноразовим харчуванням. Гаряче харчування учнів 1-11 класів відбувається згідно графіку на перервах у їдальні школи. На початку навчального року, напередодні канікул святкових днів, перед екскурсіями, походами, спортивними змаганнями проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності серед учнів. Вивчаючи стан травматизму серед учнів, можна відмітити, що в навчальному закладі здійснюється робота щодо попередження нещасних випадків, створення безпечних умов навчання. Разом з тим нещасних випадків менше не стає. В школі розроблено низку заходів щодо попередження травматизму учнів, проведена відповідна робота з учителями. Причини виникнення травм з’ясовуються, аналізуються, відповідно до цього складаються акти та проводяться профілактичні заходи.

Протягом 2017-2018 н.р. учні школи брали участь у загальношкільних акціях:

1) активізація волонтерської роботи;
  • Учні нашої школи приймають участь у сільських трудових акціях по благоустрою території школи, у загальношкільних акціях: «Милосердя» - допомога сиротам та дітям інвалідам нашої школи. «Телемарафон до Дня Збройних Сил України», «Назустріч мрії» - Допомога дітям онкохворим.,
  • Акція « Не палити бути здоровим»
  • Акція «Анти СНІД»

  • Акція « Годівничка»

  • Акція « За здоров’я дітей і молоді»

  • Акція «Великодній кошик солдату»

  • Акція Велопробіг до дня вшанування пам’яті Пам’ятаємо перемагаємо 1931-1945рр.

Приймали участь у сільських заходах до «Дня села» та в рамках акції «Пам’ять», присвячених Дню визволення села.

У школі були проведені традиційні загальношкільні виховні заходи: свято «Першого дзвоника» (Дегтярьова Н.В., Лібедко Г.Г.)

святковий концерт до дня вчителя (Дегтярьова Н.В., Маліна Т. І.).

Вечори для старшокласників «Осінній бал» 8 – 11 класи(Дегтярьова Н.В.) «Дарунки осені».

Протягом року вчителями були проведені такі виховні заходи: Перший урок на тему: «Я єсть народ якого правди сила, ніким зруйнована ще не була» День здоров’я (Черняков В.І, Дегтярьова Н.В.) , День української мови і писемності (Лось В. В. та Віхляєва В. В.),

14 жовтня – День захисника України, «Покрова» (Дегтярьова Н.В., Лібедко Г.Г.) Свято осені (Дегтярьова Н.В., Лібедко Г.Г.) Не палити і бути здоровим (Лось В. В.), День пам’яті жертв Голодомору (Хлистун В.І., Лібедко Г.Г.), День зустрічи птахів (Скороход Г. І.),

Брейн-ринг «Ми найкращі правознавці» (Хлистун В. І.), "Толерантність, або як покращити наше життя?" (Маліна Т.І.), 6 грудня - День Збройних Сил України (Дегтярьова Н.В.),

День СОБОрності України (Дегтярьова Н.В.), День пам’яті небесної сотні (Лібедко Г.Г.), Авганістан (Хлистун В.І., Лібедко Г.Г.)

День святого Валентина ( Дегтярьова Н.В.),

Чорнобиль (Лось В.В.), День Пам’яті та примирення (Дягтярьова Н.В.)

Також всі класні керівники разом з дітьми приймали участь у Тижні «Обережно! Діти на дорозі!», Дні фізичної культури, Проводили бесіди з попередження дитячого травматизму, Тематичні години спілкування «Здоров я – найкращій скарб», Проводили бесіди з безпеки життєдіяльності на канікулах, Єдиний день безпеки, Тематичні години «Здоровий спосіб життя», Урок «Безпека на дорозі», Толерантність, Урок доброти, до Дня інвалідів, Конкурс плакатів, малюнків та рефератів до Дня боротьби зі СНІДом, Не палити і бути здоровим, Обережно на водних об’єктах в зимовий період, Обережно грип, у сільських трудових акціях по благоустрою території школи, конкурсі «Космічні фантазії» та багато інших заходів. Учні нашої школи приймали участь у місячнику безпеки та займали призові місця в районі, робота учня 8-А класу Ковалевська Тетяна зайняла 3 місце і була. В конкурсім «моральний вчинок» команда учнів 10 класу зайняла 3 місце (Гречана Н., Махотко В., Лось О., Акулова Н,), та 2 місце зайняла учениця 5-А класу Марченко Анастасія.

В Всеукраїнському Харьковськом конкурсі «Безпека Очима дітей» учениця 10 класу Дринкі Інна зайняла 1 місце. Склад переможців ІІ (районного) етапу всеукраїнського конкурсу «Знай, люби свій рідний край» 2017/2018 н.р.

Робота Сахтари Вікторії зайняла в області 1 місце і пішла на Київ

Склад переможців ІІ (районного) етапу всеукраїнського конкурсу Космічні фантазії 2017/2018 н.р.

Прізвище та ім'я учасника

Назва роботи

Клас

Місце

Вчитель

Номінація «Образотворче мистецтво»

 

1.

Дзюбан Володимир

«Космічна подорож»

6

І

Мосіна К. О.

2.

Мілаєва Катерина

«Незвичайні гості»

2

ІІ

Маршенко Г. В.

3.

Мироненко Вікторія

«Галактична пригода»

6

ІІІ

Мосіна К. О.

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»

 

1.

Тороп Марк

«Космічний простір»

3

І

Олешко І.М.

2.

Оглу Христина

«Космічний корабель»

5

ІІ

Волошко С. О.

3.

Мілаєва Катерина

«Прибульці»

2

ІІІ

Маршенко Г. В.

4.

Артеменко Артем

«Космічна експедиція»

5

ІІІ

Хлистун В. І.

 

Номінація «Література та журналістика»

1.

Волкова Христина

«Як проводжають зорельоти?»

8

І

Фенюк Л.М.

 

Роботи Волкової Христини та Дзюбана Володимира відправлено на область.

Спортивно-масова робота включає в себе спортивні змагання, районну Спартакіаду, Дні здоров’я, Олімпійські уроки, фізкультхвилинки на уроках, рухливі перерви. Учні школи беруть активну участь в спортивно-масовій роботі: змаганнях з волейболу, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу.

Команда дівчат зайняла ІІ місце, а команда хлопців ІІ місце у районному етапі з волейболу. (Черняков В. І.). До дня пам’яті та примирення с. Тамбовка команда дівчат зайняла І місце.
Виховна робота

Прикрепленные файлы:
У вас нет прав для скачивания прикрепленных файлов
Автор: Admin
Категория: Test category
Просмотров: 383
Комментариев: 0