This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Регистрация
Войти
Логин: Пароль: Автовход:
Пользователи
КЗ ЗСО І-ІІІ-ступенів "Успіх"
Новобогданівської сільської ради
Главная » Статьи » Test category » Наші досягнення
 Підсумки роботи школи за 2017/2018 навчальний рік
 
У  2017/2018 навчальному році основними завданнями роботи навчального закладу були: 1.Забезпечення реалізації права громадян на загальну середню освіту, формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, підготовленої до професійного самовизначення, а також створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину й суспільство; 2.  Забезпечення моральної, інтелектуальної та психологічної готовності учнівської молоді до здобуття освіти; 3.   Забезпечення відповідних умов для навчання і виховання фізично та психічно здорової особи; 4. Створення сприятливих умов для самовираження особистості учнів у різних видах діяльності, розкриття в них позитивних природних нахилів, здібностей і обдарованостей; 5. Запровадження системи варіативного навчання відповідно до потреб і здібностей учнів; У 2017/2018 н.р. педагогічний колектив продовжив працювати над вирішенням наступних проблем: 1. Робота над підвищенням навчальних досягнень учнів, їх вихованості. Робота з обдарованими дітьми. 2. Активізація учнівського самоврядування. 3. Ресурсне забезпечення якості освіти. Поліпшення матеріально-технічної бази школи, дидактичного забезпечення навчального процесу. 4. Проблема збереження здоров’я учнів. Виходячи з намічених проблем, була сформульована основна мета школи – створення умов для розвитку освіченої, морально і фізично здорової, естетично розвинутої, працьовитої, життєтворчої особистості, громадянина України.          У 2017/2018 навчальному році, навчальна діяльність закладу була організована за Типовими навчальним планами МОНУ: 1-4 класи навчаються за Державним стандартом початкової освіти; 5-9 класи навчаються за Державним стандартом базової освіти; 10-11 клас - організовано профільне навчання - профіль української філології (на поглибленому рівні вивчаються українська мова та література, світова література). Навчальні заняття у Новобогданівській ЗШ І–ІІІ ступенів організовані за семестровою системою:   І семестр з 1 вересня по 22 грудня 2017 року, ІІ семестр з 09 січня по 25 травня 2018 року; Впродовж навчального року проводились канікули: - осінні канікули з 30 жовтня по 05 листопада 2017 року; - зимові канікули з 23 грудня 2017 року по 08 січня 2018 року; - весняні канікули з 26 березня по 01 квітня  2018 року.   Для учнів, що мають вади фізичного та психічного розвитку було організовано навчання за індивідуальною формою – 6 учнів.   За підсумками 2017/2018 навчального року станом на 15.05.2018 року в школі навчається 373 учня. У школі, на початок 2017/2018 н.р. працює 32 пед. працівника. У 2017/2018 навчальному році потреба закладу в педагогічних кадрах забезпечена на 100%. Розстановка працівників здійснювалася у відповідності до їх фаху та кваліфікаційного рівня.
Психологічна та логопедична служби
Логопедичний супровід дітей та учнів здійснював вчитель-логопед Горбатенко Н.В. Логопедичною допомогою (діагностичною та консультативною роботою) були охоплені учні 1-4 класів.
  Психологічна служба. Пріоритетними напрямками діяльності практичного психолога Тушиної О.Є. є: забезпечення психологічної безпеки в освітньому середовищі навчального закладу; сприяння повноцінному особистісному й інтелектуальному розвитку дітей  з різними освітніми потребами на кожномувіковому етапі, створення умов для формування у них мотивації до саморозвитку та самореалізації; профілактика соціальної дезадаптації та адиктивної реалізації особистості учнів; формування психологічної культури всіх учасників навчально-виховного процесу, впровадження психологічних знань в педагогічну практику. Ольга Євгенівна успішно реалізує у Новобогданівській школі просвітницькі програми «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя» та «Захисти себе від ВІЛ».
Шкільна бібліотека
Завідує шкільною бібліотекою Сорокова Л.В..
В 2017/2018 навчальному році бібліотека обслуговувала 428 читачів: з них 377 учнів та 51 вчитель. Видано 7760 екз. книжок та брошур. Підручники були привезені своєчасно до школи (зареєстровані, опрацьовані) та видані учням. Школа забезпечена підручниками на 99,8 %.  За навчальний рік придбано 1652 екз. підручників на суму– 40507 грн.. Було вилучено 621 екз. (на суму 970 грн.) художньої та наукової літератури та направлено на вторинну переробку. За виручені кошти була придбана нова література. Бібліотека прийняла участь у Всеукраїнському місячнику«Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя». В рамках місячника була оформлена книжкова виставка «Шкідливі звички», презентація для учнів 5-7 класів «Паралімпійці», Дискусійна зустріч для старшокласників «СНІД – міфи і реальність», Конкурс буклетів «Здоров’я – вічна мрія людства», Квест «Здорова людина – здорове суспільство», Вернісаж фотографій «Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу».
Оформлювались книжкові виставки до ювілейних дат, тематичних тижнів («Скорботна свічка пам’яті святої», «Мова – духовне багатство народу»).Була проведена для учнів 1 класів екскурсія до бібліотеки («Бібліотека – дім мудрості, аптека для душі»).
Учні 2-х класів були гостями на святі «Чарівний світ казок», записалися в бібліотеку та стали читачами. Протягом року бібліотека працює над переводом книжкового фонду на нову класифікаційну систему УДК.  
Робота з обдарованими учнями
Під керівництвом учителів, учні нашої школи беруть активну участь в олімпіадах І та ІІ етапів. За результатами участі в предметних олімпіадах школа має 7 призових місць з наступних предметів:
Склад  переможців ІІ (районного)етапу всеукраїнських, міжрегіональних та обласних учнівських олімпіад 2017/2018 навчального року
 
Всі переможці районних олімпіад були нагороджені почесними грамотами!
 
   На жаль не всі вчителі на цьому рівні можуть досягти поставленої мети, є над чим працювати протягом 2018/2019 н.р.   У ІІ (районному) етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика учень 5Б класу Ломага Михайло зайняв ІІІ місце,вчитель Лось В.В. У  районному турі  Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» робота Лось Олени, учениці 10 класу зайняла І місце, вчитель Хлистун В.І.. У районному етапі  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, номінація «Історія України та державотворення»  Майсак Марія, учениця 10 класу  зайняла Імісце, вчитель Хлистун В.І. В обласному конкурсі пошукових робіт - «Твої Герої, Запорізький край» – Галицький Костянтин, учень 7 класу зайняв ІІІ місце,вчитель Лібедко Г.Г.   У міжнародномумовно-літературному конкурсі імені Т.Г. Шевченка - Лось Олена, учениця 10 класу зайняла ІІІ місце, вчитель Недзвецька С.О.. У ІІ (обласному етапі) Конкурсу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна» Лось Олена,учениця 10 класу зайняла ІІІ місце, вчитель Хлистун В.І.  У Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді «iTalent», Махотка Валерія, учениця 10 класу зайняла призове місце в номінації«Кращі роботи», вчитель Мосіна К.О..
 
Учні нашої школи постійно беруть активну участь конкурсах з фізики „Левеня”, з математики „Кенгуру”, з природничих наук «Геліантус», з англійської мови  «Грінвич». Ці Конкурси  проводяться в Україніна платній основі, але коли підводимо підсумки, учні отримують сертифікати та призи, завжди приємно у першу чергу учням, які задоволені результатами. Згідно з планом методичної роботи педагогічними працівниками закладу науково-методична робота проводиться на рівні вивчення передових педагогічних технологій та впровадження в практику роботи досягнень педагогічної науки. У школі діють 7 методоб’єднань вчителів.  Головні зусилля членів методичної ради та керівників шкільних методичних об’єднань зосереджені на наданні реальної, дієвої допомоги педагогічним працівникам, особливо молодим, у підвищенні їхньої професійної майстерності, створенні творчої атмосфери, такого морально – психологічного клімату, який сприяв би пошуку кращих технологій педагогічної праці, ефективному втіленню інновацій, що сприятиме  покращенню виховного процесу в школі.
Протягом року проводились предметні тижні
Тиждень початкової школи
 
Шевченківський тиждень
 Тиждень англійської мови
 Безпека в Інтернеті
 Тиждень з правознавства
 Тиждень екології, біології
 
Одним з пріоритетних напрямків діяльності школи вже багато років є популяризація здорового способу життя та профілактика соціально небезпечних явищ серед дітей і молоді. У 2016 році, завдяки Департаменту освітиі науки Запорізької облдержадміністрації, відділу освіти МРДА, педагогічний колектив нашої школи залучився до профілактичних проектів німецького товариства міжнародного співробітництва  GIZ. В листопаді 2017 року ми на конкурсній основі отримали від GIZ сучасний тренінговий кабінет. Тренінговий кабінет має усі належні умови для проведення різноманітних тренінгів. Практичним психологом школи Тушиною О.Є. у ІІ семестрі цього навчального року були проведені тренінги для старшокласників, батьків, класних керівників з профілактики ВІЛ/СНІДу та формування навичок здорового способу життя, тренінги адаптації та розвитку з першокласниками, тренінг з профорієнтації у 9 класі, соціально-психологічні тренінги у 5-х та 6-х класах.  
Наші досягнення

Прикрепленные файлы:
У вас нет прав для скачивания прикрепленных файлов
Автор: Admin
Категория: Test category
Просмотров: 363
Комментариев: 0